Lot 685
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Jack Sal (1954)

Zonder titel (14)

alle gesigneerd en gedateerd (verso)

13 foto's in 'cliché verre' techniek en een tekening (met bijhorend cliché verre), 8 met zijn twëen ingelijst, diverse afm. van circa 10x12,5 cm tot 20x25 cm (elk 62x62 cm incl. lijst, totaal 10 lijsten)
Alle werken zijn uniek en gemaakt in de late jaren 70 en jaren 80.

Tentoonstelling: Breda, De Beyerd, tijdens 'Breda Fotografica' 1992.

Conditie: goed.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400