Lot 707
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Corneille (1922-2010)

I. Après-midi d'été
II. L'arbre à oiseaux

I. gesigneerd en gedateerd 'Corneille '61' (rechtsonder); geannoteerd 'Epreuve d'artiste III/X' en getiteld (middenonder)
II. gesigneerd en gedateerd 'Corneille '60' (rechtsonder); geannoteerd 'Epreuve d'artiste' (linksonder) en getiteld (middenonder)

I. kleurenlitho op Rives BFK, zonder lijst, afbeelding 45,5x53,5 cm, hele blad 50x65 cm
II. kleurenlitho op Rives, zonder lijst, afbeelding 41,5x30 cm, hele blad 57x38 cm

Literatuur: ‘Corneille. the complete graphic works, 1948 – 1975’, Amsterdam 1992, pp. 112, , cat. nr. 101, .

Conditie: I. kleine vlek door waterschade in de hoek linksboven, II. papier heel licht vergeeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400