Lot 701
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Corneille (1922-2010)

I., II. Mer du Sud (2);
III. Terre et astres

I., II. beide gesigneerd en gedateerd 'Corneille '58' (rechtsonder) en getiteld en genummerd resp.'1/12' en '4/12' (linksonder)
III. gesigneerd 'Corneille' (rechtsonder) en genummerd '72/120' (linksonder)

I., II., twee kleurenlitho's, beide zonder lijst in passe-partout, elk 27x36,5 cm (met passe-partout elk 43,5x53 cm)
III. kleurenlitho, zonder lijst in passe-partout 72,5x53,5 cm (met passe-partout 89,5x68,5 cm)

Literatuur: ‘Corneille. the complete graphic works, 1948 – 1975’, Amsterdam 1992, pp. 86, 84, cat. nrs. 55, 51 (er zijn vier varianten van 'Mer du Sud' gemaakt).

Conditie: I., II., goed
III. twee scheurtjes aan de onderzijde

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 500