Lot 705
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Corneille (1922-2010)

I. Nuit d'été
II. Danse des insectes dans l'herbe, l'été
III. Etalement de végétation d'oiseaux et d'insectcs'

I. gesigneerd en gedateerd 'Corneille '56' (rechtsonder)
II. gesigneerd, gedateerd en getiteld 'Corneille '1962' (middenonder) en geannoteerd 'E/A' (linksonder)
III. gesigneerd en gedateerd 'Corneille '62' (rechtsonder); genummerd 32/60' (linksonder) en getiteld (middenonder)

drie kleurenlitho's, elk zonder lijst, resp. 31,8x43,5 cm; 38,5x53 cm; 37x52,5 cm (met passe-partout I. & II. 55x70 cm en III. 77x57 cm)

Literatuur: ‘Corneille. the complete graphic works, 1948 – 1975’, Amsterdam 1992, pp. 74, 115. 117, cat. nrs. 41, 105, 108.

Conditie: I., II., goed en III. papier heel licht vergeeld en enkele vlekjes

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 500