Lot 699
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Corneille (1922-2010)

Zonder titel (3)

drie proefdrukken, elk gesigneerd en gedateerd 'Corneille '63' (resp. linksonder/rechtsonder) en geannoteerd 'bon à tirer' (rechtsonder/linksonder)

drie litho's, alle zonder lijst, elk 27,5x22 cm (met passe-partout 44,5x35x5 cm)

Literatuur: ‘Corneille. the complete graphic works, 1948 – 1975’, Amsterdam 1992, p. 132, cat. nrs. 134, 132, 129.

Conditie: papier licht vergeeld.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300