Lot 514
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
David Lindberg (1964)

Nowhere

gesigneerd en gedateerd 'Lindberg '03' en getiteld (verso)

epoxy, glasvezel en pigment op plaatmateriaal, zonder lijst, 130x202 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600