Lot 766
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
David Lindberg (1964)

gesigneerd en gedateerd ''10' (verso)

epoxy, hars en pigment, 37x49x33 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120