Lot 515
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
David Lindberg (1964)

A series of developments 08

gesigneerd en gedateerd ' Lindberg '04' en getiteld (verso)

epoxy, glasvezel en pigment op plaatmateriaal, zonder lijst, 97x146 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700