Lot 525
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Sigmund de Jong (1962)

Zonder titel (Grijs/Oranje)

gesigneerde n gedateerd 'Sigmund de Jong APRIL 2001' en geannoteerd (verso)

beschilderd aluminium, zonder lijst, 96x96 cm

Conditie: kleine restauratie in strijklicht zichtbaar, verder goed.

€ 200,00
€ 300,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400