Lot 740
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Luigi Rocca (1952)

New York: Times Square

gesigneerd 'L Rocca' (rechtsonder); getiteld, gesigneerd en gedateerd '2001' (verso)

acryl op doek, 90x130 cm (103x143 incl. lijst)

Conditie: kleine slijtage aan de hoek linksboven

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.700,00

Hamerprijs: € 1.700