Lot 757
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Jon Marten (1934)

Abstracte compositie

gesigneerd 'Jon Marten' (linksonder); naam en woonplaats 'IJmuiden' op een label (verso)

acryl op doek, 140x115 cm (153x127 cm incl. lijst)

Conditie: craquelé, oppervlakte vervuild

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 300