Lot 503
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Jan Cremer (1940)

Tulpenveld

gesigneerd en gedateerd 'Cremer 1984' (rechtsonder)

gouache op papier, 118x76 cm (134x92 cm incl. lijst)

€ 3.000,00
€ 4.000,00

Startbod: € 3.000