Lot 744
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Winfred Evers (1954)

Castle

gesigneerd en gedateerd '1991' en getiteld (verso)

c-print, 117x103 cm (132x118 cm incl. lijst)

€ 100,00
€ 200,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70