Lot 747
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Rut Bryk (1916-1999)

gesigneerd 'BRYK' (aan de onderkant)

32x32 cm

polychroom geglazuurd aardewerk, vierkant, met verdiept plat met zeshoek

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300