Lot 746
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Gary McCloy (20ste eeuw)

lusterglazuur keramisch vierkant bordje met streepdecor

gesigneerd met marker (aan de onderkant)

31x30 cm

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 80