Lot 697
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Walasse Ting (1929-2010)

Vrouw met kat

gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood '12/15 Artist Proof Ting 85' (rechtsonder)

kleurenlitho, zonder lijst, 56x76 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350