Lot 756
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Anton Heyboer (1924-2005)

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd in potlood 'anton heyboer eigen druk 1976' (onderaan); tevens gesigneerd en gedateerd (in de druk linksonder)

kleurenets, 46,5x15 cm (81x61 cm incl. lijst)

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220