Lot 557
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Hanne van der Woude (1982)

'Jordy, Zeddam'

gesigneerd, gedateerd en genummerd 'HvdWoude '08 1/10' (verso)

c-print op dibond, zonder lijst, 44x70 cm

Geïllustreerd in Hanne van der Woude, 'Natuurlijk rood haar', d'jonge Hond, 2008, p. 168.

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400