Lot 737
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Ruloff S.A. Manuputty (1926-2002)

gesigneerd 'Manuputty' en onduidelijk gedateerd (rechtsboven)(rechtsboven)

olieverf op board, 92x170 cm (93x172 cm incl. lijst)

Conditie: beschadiging langs de randen (zie foto's)

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 3.400,00

Hamerprijs: € 3.400