Lot 728
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Gerti Bierenbroodspot (1940)

Danseres ; Bewust zijn ; Zonder titel

alle gesigneerd en gedateerd (rechtsonder); twee getiteld (op het spieraam)

alle acryl op doek, elk 120x30 cm

Conditie: indruk van het spieraam

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750