Lot 521
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Lita Cabellut (1961)

gesigneerd en gedateerd 'Lita Cabellut 97' (verso)

gemengde techniek op doek, 40x40 cm (53x57,5 cm incl. lijst)

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000