Lot 207
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 17 November 2022
Vlaamse School (circa 1600)

Christus aan het kruis

olieverf op paneel, gevormd, 81x56 cm (met lijst: 100x72 cm)

Conditie: retouches, verfverlies, craquelé, oppervlaktevuil

€ 1.500,00
€ 2.000,00

Startbod: € 1.500