Lot 754
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Anton Heyboer (1924-2005)

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd met drukinkt 'antonheyboer eigen druk 1978 Printed by antonheyboer 1984 (?)' (onderaan); tevens gesigneerd en gedateerd (in de druk linksonder)

kleurenets, 32,5x29 cm (83x59 cm incl. lijst)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200