Lot 3
Februari veiling 2015
Corneille (1922-2010)

Abstract

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '53

litho, zonder lijst, 16/20, 23x17 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200