Lot 582
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Marc Mulders (1958) (3x)

I. Zonnebloemen

II. Zonnebloemen

III. 2 kikkers + 3 dauwdruppels

I. gesigneerd 'Marc M' (middenonder); getiteld en gedateerd '181013' (rechtsonder)

II. gesigneerd 'Marc M.' getiteld en gedateerd '011013' (rechtsonder)

III. gesigneerd 'Marc M.' (middenonder); getiteld en gedateerd '050414.' (rechtsonder)

alle aquarel op papier, elk 29,5x23 cm (36,5x29,5 cm incl. lijst)

€ 700,00
€ 900,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100