Lot 222
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 17 November 2022
Hollandse School (18de eeuw) TOCH RETOUR

Damesportret

gedateerd 'Maart 17 -28- 36' (rechtsonder)

rood en wit krijt op papier, 40,5x31 cm (met lijst: 58x47,5 cm)

Conditie: enkele vlekken, krassen en kreukels, aantanstig van het papier

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600