Lot 235
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 17 November 2022
Everhardus Koster (1817-1892)

Het openen van de sluizen van een Nederlandse stad

gesigneerd en gedateerd 'E. Koster ft 1844.' (linksonder)

olieverf op paneel, 20,5x17 cm (met lijst: 27x24 cm)

Herkomst: -Collectie Carel Gerretson (1884-1958), vandaar door afstamming naar de huidige eigenaar.

€ 2.000,00
€ 3.000,00

Startbod: € 2.000