Lot 530
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Floor van Keulen (1951)

gesigneerd en gedateerd 'Floor v Keulen 87' (rechtsonder)

gouache op papier, geplakt op doek, 198x149 (203x153 cm incl. lijst)

€ 500,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400