Lot 762
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Ruud Lanfermeijer (1956)

Wachten op Rousseau

gesigneerd en gedateerd 1990 'RUUD LANFERMEIJER' (op de overlap)

olieverf op doek, zonder lijst, 170x200 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200