Lot 10011
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Gerard Westermann (1880-1971)

Stilleven met flessen, kruik en masker

gesigneerd met initialen en gedateerd 'CW '61' (rechtsonder)

olieverf op doek, 90x75 cm (met lijst: 101x88 cm)

Conditie: craquelé, vernis vergeeld, doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400