Lot 524
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Antonietta Peeters (1967)

gesigneerd en gedateerd '1997' op een label (verso)

gouache op papier, 100x70cm (123x93 incl. lijst)

Herkomst: E. J. van Wisselingh & Co, Haarlem.

Conditie: punaisegaatjes, papier gebobbeld, een scheur

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500