Lot 529
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Rob Birza (1962)

gesigneerd 'RBirza '95' (rechtsonder)

aquarel op papier, 76x56 cm (102x82 incl. lijst)

Herkomst: E.J. van Wisselingh & Co, Haarlem.

Conditie: vergeeld langs de randen, papier gebobbeld

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600