Lot 559
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Wijnanda Deroo (1955)

Chihuahua 2

gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd met pen 'Wijnanda Deroo Chihuahua 2 2001 1/10' (rechtsonder)

c-print, 75x93 cm (103x120 cm incl. lijst)

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400