Lot 742
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Nicolas Dings (1953)

Ontbijtje/Bedriegertje

onduidelijk gemonogrammeerd en gedateerd '96-7' (middenonder)

gemengde techniek op papier 70x99 cm (92x121 cm incl. lijst)

Literatuur: 'Water, werken op papier 1987-1997', tent. mei -augustus -1997, Van Reekum Museum, Apeldoorn, afgebeeld in kleur op p. 34.

Conditie: papier licht gebobbeld, punaisegaatjes

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140