Lot 523
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Joris Geurts (1958)

gesigneerd 'Joris Geurts 1988' (rechtsonder)

olieverf op papier, 230x152 cm (afm. excl. lijst)

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 500