Lot 511
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Arno Kramer (1945)

gesigneerd met initialen en gedateerd 'ak 18 5 2004' (rechtsonder)

gemende techniek op papier, 41,5x51,5 cm (53x63 cm incl. lijst)

Herkomst: Galerie Gist, Amsterdam.

Conditie: enkele punaisegaatjes, papier enig gebobbeld

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200