Lot 501
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Egon Fischer (1935-2016)

Hercules Poort

gesigneerd en gedateerd 'Fischer 88' (onderaan) en getiteld (op label)

ijzer, deels zwart gelakt, oplage 8/8, 24,5x28x4,5 cm

Herkomst: Veiling Bruun Rasmussen (DK).

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300