Lot 528
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Felim Egan (1952-2020)

gesigneerd 'F Egan' (rechtsonder)

aquarel, 35x35 cm (40x40 cm incl. lijst)

Herkomst: Galerie De Rijk, Den Haag.

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300