Lot 518
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Arno Kramer (1945)

gesigneerd met initialen en gedateerd 'ak 9 9 2003' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 43x51 cm (52x63 cm incl. lijst)

Conditie: punaisegaatjes en papier gebobbeld

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200