Lot 510
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Sander van Deurzen (1974)

gesigneerd en gedateerd 'Sander van Deurzen 2005' (verso)

gemengde techniek op doek, zonder lijst, 50x60 cm

Herkomst: Wetering Galerie, Amsterdam.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200