Lot 512
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Helen Frik (1960)

Friendship V

gesigneerd en gedateerd 'Frik 2000' (rechtsonder) en getiteld (rechtsboven)

gemengde techniek op papier, 57x76 cm (69x88,5 incl. lijst)

Herkomst: Galerie Metis, Amsterdam.

Conditie: punaisegaatjes en papier licht gebobbeld

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425