Lot 509
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Erik Pape (1942)

'P.N. 15 Juni '93'

gesigneerd en gedateerd 'Erik Pape 1993' (verso); getiteld (verso)

olieverf op doek, zonder lijst 60x70 cm

Herkomst: Galerie Metis, Amsterdam.

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140