Lot 499
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Arjan van Helmond (1971)

ongesigneerd

gouache op board, 41x60 cm (51,5x70,5 cm incl. lijst)

Herkomst: Verworven bij Galerie Juliette Jongma, Amsterdam.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500

Bied
Totaal incl. kosten: €