Lot 505
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Jan Cremer (1940)

Tulpenveld (1 deel van tweeluik) Vijf tulpen Noordzeekust

I. gesigneerd en gedateerd in potlood 'Cremer 1993' (middenonder)
II. gesigneerd en gedateerd 'Cremer '92' (rechtsonder); genummerd '13/60' (linksonder)
III. gesigneerd en gedateerd in potlood 'Cremer 1993' (rechtsonder); genummerd 'AP V/VIII' (linksonder)

I. zeefdruk, 77x55 cm (99x76 cm incl. lijst)
II.zeefdruk, 56x78 cm (58x80 cm incl. lijst) III. zeefdruk, 77x54,5 cm (98x76 cm incl. lijst)

Literatuur: 'Cremer Grafiek/Prints 1956-1998', Thoth (uitg.) 1998, pp. 171, 180 en 185.

Conditie: papier gebobbeld

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280