Lot 502
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Jan Cremer (1940)

Tulpenveld (drieluik)

alle gesigneerd en gedateerd in potlood 'Jan Cremer 76' (rechtsonder); getiteld 'drieluik' (middenonder) en geannoteerd 'E.A.' (linksonder)

drie kleurenlitho's, elk 102x72 cm (132x101 cm incl. lijst)

€ 500,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600