Lot 537
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Arthur Tress (1940)

So it goes

gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd met pen '17 "So it goes", 1996 1/50 Arthur Tress' (verso)

cibachrome, zonder lijst, afbeelding 38x38 cm, bladmaat 50,5x40,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100