Lot 535
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Arthur Tress (1940)

Hark to the medley of the insects' gentle hum: Their cumulative music overwhelms our small sum

gesigneerd, gedateerd en genummerd met pen '5/50 Peterborough, N.H 1989 Arthur Tress' en getiteld (verso)

cibachrome, zonder lijst, afbeelding 38,5x38,5 cm, bladmaat 50,5x40,5 cm

Literatuur: 'Arthur Tress. Fish Tank Sonata', Bulfinch Press 2000, een ander exemplaar afgebeeld.

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120