Lot 534
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Arthur Tress (1940)

The artist dances with the seagulls to learn the secret of their graceful flight

gesigneerd, gedateerd en genummerd met pen '10/50 Santa Cruz ca. 1990 Arthur Tress TR#38' en getiteld (verso)

cibachrome, zonder lijst, afbeelding 38,5x38,5 cm, bladmaat 50,5x40,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120