Lot 10157
Classical Paintings & Drawings | 27 September - 11 October 2022
Egnatius Ydema (1876-1937)

Platbodems onder zeil

gesigneerd 'E Idema' (linksonder)

olieverf op doek, 32x43 cm (met lijst: 40x51 cm)

Conditie: Craquelé vooral in lucht zichtbaar, vernis erg vergeeld, scheur (zie foto)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400