Lot 546
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Paul Blanca (1958-2021)

Zonder titel uit de serie 'Kristal' (2008)

gesigneerd met pen 'Paul Blanca' (rechtsonder), gedateerd en geannoteerd '2008 Kristal HC' (linksonder)

c-print, zonder lijst, afbeelding: 45x35 cm, bladmaat: 49x39 cm

Conditie: in strijklicht lichte krasjes en gebruikssporen, verder goed.

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160